LVIV.COM

Дурні татухи. Як це – набити джойстик на лобку

Дурні татухи. Як це – набити джойстик на лобку
Яна Проценко

А є у вас знайомі, які набивають татухи? – запитав Женя у своїх друзів, тримаючи в руках шостий келих наливки.


Друзі посміялися і подумали, що це жарт. В наступному закладі, коли рівень алкоголю в крові досягнув позначки «пора робити дурні вчинки», він вже розпитував чи є у друзів хоча б машинка з голкою. Женя вже був готовий набити тату собі сам. Друзі запостили в інстаграм, що розшукують тату-майстра у Львові. Відгукнувся Андрій (Кіт) Зубальський. Йому не вперше набивати людям дурні татухи. Поки забивав Женю і його друзів, розказав Lviv.com які саме.

Андрій робить тату вже 8 років. Він живе у невеличкій квартирі біля Високого замку, в яку періодично завалюються великі компанії людей і забиваються якимись дурними малюнками, як ми зараз. Тут є музика, жарти, ескізи на стінах і багато історій про божевільне життя Кота (так друзі називають тату-майстра). А у нас є ще й вино, щоб не було так страшно.

Дурні татухи. Як це – набити джойстик на лобку

Татуха для тата

– Ну що бити будемо?
– Лоток яєць!
– А чому лоток яєць?
– Не знаю… просто так! – знизує плечима Женя.
Андрій мовчки розвертається до стола, дістає папір, олівець і починає виводити ескізи яєць. Адже всі татухи унікальні і він малює їх власноруч. Поки Кіт малював лоток з яйцями ще один хлопець з компанії зголосився набити собі такий самий малюнок. Не ясно, що хлопці увіковічать цими малюнками: вічну дружбу, чи вічну пам’ять про гулянку у Львові.

Кіт почав займатись татуюванням, бо його тато дуже хотів собі щось набити. Тому почав вмовляти сина вчитися цьому ремеслу. В його компанії якраз були люди, які робили татухи, тому могли навчити, підказати і показати хлопцю все необхідне. «В 21 рік я придбав першу машинку і почав валити партаки. Під легку роздачу моїх спроб потрапили і батько, і його співробітники, і друзі, і багато різноманітних гопніків – «Парніша, трайбл хачу! Как у Клуні! Па-пацанскі» і отак вчився. Та й по-суті далі вчусь». Він каже, що людина, яка вважає, що всього навчилась – більше не розвивається і починає деградувати.

Андрій набивав тату сам собі, відточував майстерність і захоплення ставало серйознішим: «Це більше був не жарт, я розумів, що мистецтво татуювання стане сенсом мого життя. Так, власне і сталося», – усміхається майстер.

Перше татуювання, що зробив батькові – символ інь-ян на трицепсі: «Страшно кривий, але щільно зафарбований. Батько любить сакральну геометрію і зараз мій рівень набиття став кращим, – Андрій сміється і додає: – надіюсь». Майстер хоче перекрити батькові старі тату, але той не дозволяє їх чіпати – хоче нові. Зараз вже Андрій малює на батькові сакральну геометрію, до цього набивав йому єгипетські та буддистські символи.

Дурні татухи. Як це – набити джойстик на лобку

Жжжжжжжж, – Женя стискає зуби. Голка в руках тату-майстра підкрадається до його ребра і починає гудіти. Друзі тримають сміливця за руку. Андрій зосереджено водить голкою по шкірі. Іноді зупиняється, говорить декілька фраз. За хвилин 20-30 на Женіному тілі вже красується цілих 5 яєць у лотку. Причому, у менш досвідченого майстра на таку роботу пішло б більше часу. Дівчата в компанії побачили, що Женя процедуру мужньо пережив і почали переглядатися і обговорювати, що ТЕОРЕТИЧНО набили б собі. Вони ще не здогадувалися, що за декілька годин вийдуть з першими у житті татуюваннями з квартири Андрія.

По Коту видно, що тату займає найбільшу частину його життя. Він бере участь у художніх виставках, його квартира й сама схожа на музей. Видно, що його тіло розмальоване з ніг до голови, навіть з-під светру. Малюнки визирають з-під комірця на шиї, на пальцях і кистях рук (а далі я просто посоромилась заглядати).

Спонтанні дурні татухи

Всі татухи, що він робив у перші три роки знайомства з мистецтвом, називає спонтанними та дурнуватими: тигрики, киці, одноокі ковбої, циклопи, символи улюблених гуртів. Бувало, що в часи гуртожитських буднів чи на тусовці художників хтось раптом згадував: «Кіт, так ти ж майстер! Маєш машинку, йдем валити яд!». Так на світ народились: пляшечки із отрутою на ногах, хімічні формули на тілі, карта скарбів на стопі. Але й зараз, коли часи гуртожитку змінила власна студія, ці спонтанні забивання нікуди не зникли. Далі у його портфоліо з’являється щось як лоток із яйцями на ребрах, надпис «молодость» на чоловічих стегнах, напис «эти глаза напротив увидеть твои не против», та джойстик на чоловічому лобку.

На словах про джойстик на лобку у всіх присутніх округлюються очі. Я починаю допитуватися, хто до такого додумався. Та Андрій хоче зберегти всіх персонажів інкогніто. Хоча зізнається, що на лобку боляче. ДУЖЕ БОЛЯЧЕ. «Поки набивав, іноді здавалось, що хлопець забував як дихати. А навіщо? Джойстик – лобок – пеніс. Відсилки. Стьоб. Жарт. Все поєднується між собою і в кінці кінців виходить дикий сумбур різних понять – «я долбо*б и мне нравится», – пояснює Кіт. Бо вважає, що людина сама обирає, що і де набивати, і який сенс нестиме тату.

Дурні татухи. Як це – набити джойстик на лобку

– А так? – Кіт перемальовує вже втретє ескіз для Аліни
– Ні
– А тепер? – Вона хоче набити морську хвилю. Але яку, не можу вибрати. І після третього варіанту каже:
– Я вирішила. Наб’ємо перший варіант!

Андрій спокійно терпить вередування дівчини, бо це ж на все життя. А бити тату вона вирішила 5 хвилин тому. Але це далеко не єдині люди, які готові набити щось необдумане на своєму тілі. На харківському тату фестивалі 2016 року до Андрія підійшов хлопчина із Донбасу. Він раптом вирішив набити під оком перехрещені молоти. І зробити це хотів саме у львівського майстра, який був цим приємно здивований.

Проте загалом, йому не подобається, коли люди безвідповідально ставляться до того, що наносять на себе. «Людина є величезним всесвітом, носієм розуму та мудрості, знань та духовності. Тому варто розуміти, що саме ти наносиш на себе і як воно впливатиме на твоє подальше життя. Все навколо нас – енергія, та і ми також», – вважає хлопець.

 

Фото взяті з Facebook Андрія Зубальського

Protsenko Yana LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають