LVIV.COM

Допоможемо Іздрику бачити

Допоможемо Іздрику бачити

Український прозаїк, поет та культуролог – Юр Іздрик втрачає зір. На заміну обох кришталиків потрібно близько 35 000 грн, яких у гуру формації “DrumТИатр” немає.


izdryk

Мистецька рада “Діалог” просить допомоги у всіх небайдужих. На жаль, справдились найгірші здогадки про стан здоров’я одного з творців станіславського феномену, найбільш неформатного та авангардного митця – Юрія Іздрика. Він стрімко втрачає зір та терміново потребує операції.

“Ми довго шукали правильну інтонацію для цього повідомлення, але зрозуміли, що варто просто про це розповісти. Наш друг, колега і гуру – Юрій Іздрик – потребує нашої з вами допомоги. Мабуть, для багатьох не секрет, що останнім часом Юрко має все більш відчутні проблеми з зором. Для того, щоб Іздрик знову міг писати, верстати, музикувати, малювати, і бачити наші з вами обличчя на його виступах, потрібна операція (заміна кришталиків на обох очах).
Звісно, сам Юрко часто жартує, що це все психосоматика, і якби світ був кращий, на нього було би приємніше дивитися. Але ми ж з вами знаємо, що “світ – це лише простір уможливлення”. Тому давайте усі разом уможливимо нове бачення для того, хто не шкодує своєї енергії на нас.

Загальна сума, необхідна для повної операції на обох очах – приблизно 35 000 грн. Лікування відбуватиметься у Івано-Франківську, у Центрі відновлення зору AS, у другій половині грудня.” – інформує громадська організація.

Реквізити для переказу коштів:

У гривнях:
Юрій Романович Іздрик,
Картка Приват Банк: 5168 7572 2959 2243
Для переказів з інших банків:
ПАТ КБ Приват Банк
МФО 305299
ЄРДПОУ 14360570
р.р. 29244825509100

У іноземній валюті:
YURII IZDRYK
р.р. 26253210189
Призначення платежу: non-commercial transfer
Beneficiary’s bank: Public Joint Stock Company Raiffeisen BANK AVAL, Kiev, Ukraine
SWIFT code: AVALUAUK
Correspondent bank: Raiffeisen Bank International AG, Vienna
SWIFT code: RZBA AT WW

Читайте також:


Олена Рудь: фотографія на сірникову коробку

Алік: ”Ти не перейматимешся проблемами рівності, коли замість зарплати – макарони”ї

Hrystya Malysh LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають