LVIV.COM

До Львова їде один з творців Ableton та експериментальні електронщики

До Львова їде один з творців Ableton та експериментальні електронщики

1 і 2 вересня у Львові відбудеться Unsound Disloсation – подія, присвячена експериментальній електронній музиці. Заходи Unsound Disloсation проходитимуть у Львівській філармонії та в клубі !FESTrepublic. Club.


Серед учасників події – берлінець Robert Henke, також відомий як Monolake і один із творців програмного забезпечення для діджеїв Ableton. Він представить свій аудіовізуальний лазерний перформенс Lumière III, який уже виконувався по всьому світу. Після цього концерту відбудеться вечірка. Її хедлайнерами стануть техно-музиканти з Мюнхена Zenker Brothers, які зіграють розширений діджей-сет. Також на івенті виступлять польські артисти Poly Chain, Chino, резидентка Unsound’у Olivia, львів’янин Dj Lawrin та киянин Konakov.

2 вересня на сцені Львівської філармонії один із найвідоміших польських гуртів 90-х Księżyc за участі українською співачки й композиторки Svitlana Nianio презентує прем’єру свого нового проекту. Після довгої перерви цей колектив повернувся на сцену під час Unsound 2014 і з того часу активно гастролює. У Львові до Księżyc приєднається польський музикант Pawel Romanczuk, який створює музику з допомогою іграшкових інструментів і є учасником експериментального ансамблю Małe Instrumenty. Відкриє вечір львівський електронний музикант Manu.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають