LVIV.COM

Bazinga! CBS планують зняти приквел про Шелдона

Bazinga! CBS планують зняти приквел про Шелдона

Продюсери американської  телерадіомережі збираються зняти серіал про дванадцятирічного Шелдона Купера.


sheldon Cooper

До одного з найпопулярніших комедійних серіалів – сіткомів The Big Bang Theory, що з 2009 по 2011 щорічно ловив нагороди Еммі, зніматимуть приквел, – пише Theguardian

Це має бути історія дитинства одного з найхаризматичніших головних персонажів серіалу – Шелдона Купера. Ми побачимо, що відбувалось в житті юного фізика – вундеркінда до того, як він зустрів своїх друзів. Відомо, що в приквелі продюсери планують відмовитись від живої аудиторії та закадрового сміху. Інші деталі CBS поки не розповсюджують.

В серіалі можна знайти багато згадок про дитячі роки Шелдона. Так, відомо, що він народився в Техасі, має старшого брата Джорджа та сестру Міссі, а також – улюблену бабусю, яка вперше з’являється в 14 серії 9 сезону. Мати Шелдона, ревна християнка, дуже любить свого сина – атеїста.

sheldon cooper

В створенні приквелу візьме участь один з творців “Теорії великого вибуху” та виконавчий продюсер – Чак Лоррі. Сценарій до нього писатиме продюсер ТВВ- Стів Молеро, повідомляє видання Dailymail.

Фанати припускають, що приквел транслюватимуть водночас з одинадцятим сезоном серіалу.

Зараз на американському телебаченні транслюють 10 сезон “Теорії Великого Вибуху”. Вперше серіал з’явився на екранах у 2007. 

big-bang-theory-season-

Hrystya Malysh LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають