LVIV.COM

До Львова їде автор саундтреків до “Тома і Джеррі” та “Зоряного Шляху”

До Львова їде автор саундтреків до Тома і Джеррі та Зоряного Шляху

Організатори Alfa Jazz Fest оголосили чотирьох хедлайнерів цьогорічного фестивалю, пише Vogue.ua. Серед них володар “Греммі” Гордон Гудвін.


Gordon Goodwin’s Big Phat Band

Фестиваль відкриватиме американський оркестр Gordon Goodwin’s Big Phat Band. Дворазові володарі “Греммі” вийдуть на головну сцену ім.Едді Рознера 23 червня. У своїй музиці вони поєднують свінг 30-х і сучасні жанри – фанк і джаз-ф’южн. Голова оркестру – саксофоніст і піаніст Гордон Гудвін. В його доробку саундтреки до мультфільму “Том і Джеррі”, трешової комедії “Атака помідорів-убивць” та культового “Зоряного Шляху”.

Грегорі Портер

Дворазовий володар “Греммі”, один з найпопулярніших джазових співаків світу Грегорі Портер виступить у Львові 26 червня. Портер випустив чотири альбоми, причому два останніх – Liquid Spirit і Take Me To The Alley у 2014 і 2016 відповідно – стали платиновими та увійшли в топ-10 британських і американських чартів. Крім розкішного оксамитового баритона, у Портера ще одна фірмова риса – впізнаваний стиль: на концертах він незмінно з’являється в елегантному костюмі, капелюсі і шарфі, обмотаному навколо шиї.

Чайна Мозес

Цього року виступить Чайна Мозес, дочка Ді Ді Бріджуотер і Гілберта Мозеса. До Львова співачка привезе нову програму, приурочену до випуску її шостого альбому “Whatever”, який виходить навесні 2017-го року. “Скоро ми зможемо сказати, що у Львові виступали всі головні джазвумен світу”, – каже арт-директор Олексій Коган, і він не перебільшує.

Mare Nostrum

27 червня на головну сцену Alfa Jazz вийде тріо Mare Nostrum: трубач Паоло Фрезу з Сардинії, французький акордеоніст Рішар Гальяно і шведський піаніст Ян Лундгрен. Преса називає Mare Nostrum супергрупою, а їх альбоми очолюють рейтинги найкращих джазових платівок Європи.

Фестиваль у Львові розпочнеться 25 червня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають