10 книг, які варто прочитати взимку

Ось тобі список книг, які варто прочитати зимою. Серед них світові бестселери та книги, номіновані на Нобелівську премію. Якщо любиш сніг за вікном, ялинки і святкову атмосферу, читай, бро! 


Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами / Чарльз Діккенс

Власник торгової спілки Скрудж – постать, що уособлює скнарство, жорстокість та цинізм. Історія про шанс переосмислити своє минуле, теперішнє та майбутнє. Про те, як різдвяне диво та зустрічі з духами можуть змінити навіть таке зачерствіле сердце.

Сніг / Орхан Памук

Трагедія і фарс, іронія та драма, сміх та сльози у сприйнятті турецького письменника. Основною темою книги є взаємодія секуляризму і релігії через посилання до всієї історії Туреччини ХХ століття.

Країна снігів / Ясунарі Кавабата

Надзвичайно візуальний у своїх описах роман, що дозволяє поринути у спокій та тишу далекої східної країни. Високі почуття та зміни пір року на тлі суворої природи західної Японії.

Мертві / Джеймс Джойс

Що за Різдво без сімейної драми. Ірландська повість освіжить після затертих Діккенсових казок «Різдвяною піснею» навпаки: непоказного чоловіка всі ігнорують, що призводить його до глибокого і хворобливого переосмислення своєї особистості. Фінальний аккорд явить справжнє чудо снігу, що падає.

Сер Гавейн і Зелений Лицар / автор невідомий

Визначний зразок лицарського роману, що дозволяє зазирнути у атмосферу святкування Нового року часів легендарного короля Артура. Лицарські випробовування, чарівниці та хитрощі розвіють нудьгу зимового вечора.

Дари волхвів / О’Генрі

Раздвяна, дещо іронічна історія з неочікуваною розв’язкою: як саме вчинить подружжя, що у скруті не має грошей аби придбати одне-одному подарунків?

Дванадцять розповідей мандрівників / Габріель Гарсія Маркес

Дванадцять коротких історій, що писалися понад вісімнадцять років, про латиноамериканців у Європі. Про людей, що мимоволі заражають оточуючих сюрреалістичним, магічним відчуттям життя та вчиняють поза всіма очікуваннями.

Кіт на Різдво / Клівленд Еморі

На Святий вечір не лише людям хочеться притулитися до рідних людей та зануритися під теплу ковдру. Ця книга розповість про порятунок бездомного кота, змушеного блукати засніженими вулицями у пошуках їжі. На щастя, доля подарувала йому турботливого друга.

Чарлі і шоколадна фабрика / Роальд Дал

Казково-фантастичний роман валійського (не валірійського!) письменника про пригоди бідного хлопчика Чарлі Бакета на шоколадній фабриці дивакуватого кондитера містера Вонки. І хоча шоколад до роману не додається, солодкий настрій оповіді зачарує під час хуртовини за вікном.

Різдво з невдахами / Джон Грішем

Різдво це цукерки, подарунки, зачіски, покупки, приготування, прибирання, витрати… Лютер і Нора Кранк вирішують бойкотувати свято. Але натомість їхня донька вирішила познайомити батьків зі своїм нареченим.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?