LVIV.COM

Зі середи вулицею Шевченка знову курсуватиме автобус № 17

Зі середи вулицею Шевченка знову курсуватиме автобус № 17

Зараз автобус № 17 курсує по вул. Золота, а з 30 грудня він буде курсувати по вул. Шевченка. Про це повідомляє Твоє Місто.


Зі середи, 30 грудня, відновлять рух автобусного маршруту № 17 по вул. Шевченка. Завершився ІІ етап ремонту вул. Шевченка на відрізку від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого. Відтак, ця ділянка буде проїзною аж до моменту відновлення ремонтних робіт на ІІІ-му етапі, повідомляє ЛМР.

Зараз маршрут № 17 курсує по вул. Золота, а з 30 грудня він буде курсувати по вул. Шевченка. Натомість маршрути № 6а і № 49, які курсують в Рясне, їздитимуть так було. Їх повертати на вул. Шевченка не будуть.

З наступного року почне діяти Львівська міська територіальна громада, тому на початку січня почне працювати маршрут № 61, який курсуватиме з с. Підбірці до с. Підрясне.

У Львові  завершили ремонт вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого. Вартість ремонту ділянки становить 58,8 млн грн. Підрядник змонтував нову трамвайну колію, постелив бруківку, облаштував хідники. Цю частину відкриють для проїзду 30 грудня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають