LVIV.COM

Здоровий глузд та український ютуб: на кого підписатися?

Здоровий глузд та український ютуб: на кого підписатися?

Ми, звісно, не сумуємо, що гівняні телеканали потрапляють під санкції й щиро сподіваємося, що вони зникнуть з українського інфопростору назавжди — навіть попри те, що самі давно викинули телик чи використовуємо його замість столика, тумбочки або монітора. А ще маємо куди цікавіші альтернативи.


Показуємо україномовні канали, які дивимось і любимо:

Рагулівна

Тетяна Микитенко якраз і найбільше копирсається у лайні, народженому медіасферою та проговорює масові когнітивні спотворення нашого суспільства, які виникають унаслідок цього ж лайна (вибачте, що в цій підбірці так багато говоритимемо про фекалії). Якщо раптом не знаєте її чи призабули (починала вона колись із сатиричного сайту ragu.li) — заходьте на канал Рагулівни.  

Geek Journal

Про цього хлопця ви точно чули раніше, а якщо не чули раніше, то чули недавно, завдяки телеканалу, який ми любили в дитинстві та який добряче (пардон) згівнякався з того часу. Єдине добре, що зробив тепер телеканал — це допоміг хлопчині з розкруткою. 

https://www.youtube.com/watch?v=sXr41y3ZTdY

Телебачення Торонто

Знаємо-знаємо. Зараз будете думати, що ми зібрали лише тих, хто й так достатньо популярний. Майте стримання, будуть також інші. Але якщо ви з тих, хто постійно залипає у Щура та його друзів, але не тицяє на лайки на підписку — то вже, курча, тицьніть!

 

Останній капіталіст

Ну ось, просили ж: заждіть. Канал про адекватний консерватизм, у якому назбирується цікавий та добре обґрунтований (можливо, навіть трохи відмінний, ніж ви очікували) кут погляду на деякі важливі теми. 

 

Клятий раціоналіст

Про клятого ми вже колись писали, але ось вам ще. Про те, що мочити манту можна — ми всі вже знаємо, ось ще думки стосовно певних заборон:

 

Цікава наука

Ловіть круті переклади довколанаукових відео на різні теми. Тут і Vsause і Veritasium, і Asap Science і все, що ми любимо в YouTube. Цікаво слухати цих хлопців українською.  

 

15х4

Ну, певна річ, ми не змогли б забути про популяризаторів з 15х4. Попереджаємо, що відео на каналі публікують не лише українською, а й іноземними мовами, адже рух існує в цілому світі. На лекції, яку ми пропонуємо нижче — львівський астрофізик, з яким ми навіть робили матеріал на тему порятунку від астероїдів

 

Довколаботаніка

Раз ми вже заговорили про науку, ось:

 

Твоя підпільна гуманітарка

Гуманітарні науки теж не оминаємо:

 

Імені Т.Г. Шевченка

Вчимо історію України з Капрановим: 

 

Чаплінський

… а також архітектуру Львова з Юліаном Чаплінським:

 

Якщо ми не додали інших авторів крутого контенту українською — то не зі зла, а з невігластва. Тож кидайте в коментарі чи на пошту [email protected] посилання на ті канали, які дивитеся самі, обов’язково додамо їх у підбірку. Цьом. 

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають