Можна поговорити з книгами або створити фото людини, якої насправді не існує. Поки майже всі додатки англомовні. Добірка видання Gizmodo.
Пограй у слова із Semantris
Це гра від Google, яка працює за принципом тетрісу. У грі потрібно підказувати Штучному інтелекту (ШІ) слова, пишучи асоціацію або приблизне значення. Поки підтримує тільки англійську мову. У гри є два режими – аркада і блоки. Розробники запевняють, що для асоціацій можна використовувати сленг, технічні терміни і навіть повні речення.
Створи фото з This Person Does Not Exist
Це сервіс, який створює фотографії неіснуючих людей. Його розробив інженер Uber Філіп Вонг на базі технологій Nvidia. Світлини генеруються на базі великої бібліотеки. Унікальність сервісу в тому, що він послідовно використовує дві нейромережі: одна створює картинку, інша оцінює її реалістичність.
Помалюй з AutoDraw
Цей сервіс від Google допомагає перетворити недбалі начерки у добре промальовані зображення. Для цього ШІ зіставляє малюнки з великою базою даних і вибирає найбільш схожі варіанти. Чим більше деталей додаси – тим кращими і кориснішими будуть рекомендаціі.
Пиши як Шекспір разом із Cyborg Writer
А цей сервіс вміє дописувати слова і речення. Просто вибираєш стиль одного з відомих письменників (наприклад, Шекспіра) і починаєш речення – далі його допише ШІ. В основі цього TensorFire і робота команди ентузіастів. Підтримує тільки англійську мову.
Запитай у книг через Talk to Books
Завдяки цьому сервісу ти можеш отримати відповідь на своє запитання цитатою з книги. На відміну від стандартного пошуку, цей не боїться навіть супер абстрактних запитань типу “У чому сенс життя?”. У базі проекту близько 100 000 творів, а рекомендаційний алгоритм намагається знайти найбільш вдалі за змістом цитати. Введення – тільки англійською мовою.