LVIV.COM

За що тепер штрафуватимуть євробляхерів – роз’яснення від поліції

За що тепер штрафуватимуть євробляхерів - роз'яснення від поліції

Кого і за що штрафуватимуть, коли почне діяти закон №8488, написало Tvoemisto.tv.


Які суми штрафів і за які порушення?

  • за порушення власниками автівок на іноземній реєстрації митного режиму транзиту. ЦІ штрафи почнуть виписувати, як пройде 180 днів після набрання законом чинності. Якщо відтермінував 1 день – то 170 грн або попередження. Від 1 до 10 діб – 3400 грн, від від 10 до 20 діб – 8500 грн, від 20 до 30 діб – 85 тис. грн, а на понад 30 діб (а також за втрату чи розкомплектування транспортних засобів) – 170 тис. грн або ж автомобіль конфіскують за рішенням суду.
  • за порушення термінів переміщення транспортних засобів у митному режимі тимчасового ввезення. Якщо перевищуєш строк не більше, ніж на три дні, то штраф 850 грн або попередження, від 3 до 10 діб – 5100 грн; від 10 до 20 діб – 17 тис. грн, від 20 до 30 діб – 85 тис. грн, більш ніж на 30 діб (а також за втрату чи розкомплектування транспортних засобів) – 170 тис. грн або конфіскація автомобіля за рішенням суду
  • встановлюється новий вид відповідальності за передачу транспортного засобу особистого користування у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила такий транспортний засіб на митну територію України і за використання такого транспортного засобу для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні (наприклад – таксі).

Відтак, новими нормами доповнюються Кодекс про адміністративні правопорушення, Закон України “Про дорожній рух”, Закон України “Про Національну поліцію”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають