LVIV.COM

За книгами Террі Пратчетта зніматимуть серіал

За книгами Террі Пратчетта зніматимуть серіал

Серію книг “Дискосвіт” екранізують, пише Variety.


Що відбувається?

Серія книг британського письменника Террі Пратчетта “Дискосвіт” отримає телеадаптацію. Компанія Narrativia (її заснував автор книг) вже уклала угоду із Motive Pictures і Endeavour Content. Планують серію телеадаптацій книг, та поки не оголошують, яку книгу адаптують першою.

“У Дискосвіті є унікальні персонажі, дотепні розповіді й неймовірні літературні сюжети, і ми вважаємо, що це має бути реалізовано на екрані в такій формі, якою пишався б мій батько. Приємно почати цю подорож з Motive і Endeavour Content, які поділяють наше бачення, як втілити це” – прокоментувала Ріанна Пратчетт, співкерівниця Narrativia і дочка Террі Пратчетта.

Що це за автор?

Террі Пратчетт – британський письменник, відомий своїми гумористичними романами у жанрі фентезі. Йог найбільша серія книг – це “Дискосвіт” (“Плаский світ”), вона налічує понад 40 романів. Найпопулярніші – “Морт” (1987), “Поштова лихоманка” (2004), “Колір магії” (1983), “Маленькі боги” (1992), “Варта! Варта!” (1989)  і “Віщі сестри” (1988). Останню книгу автор закінчив влітку 2014 року.

За книгами Террі Пратчетта зніматимуть серіал

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають