LVIV.COM

З Києва до Одеси можна буде літати гвинтокрилом

З Києва до Одеси можна буде літати гвинтокрилом

В Одеські області запускають інвестиційний проект «Повітряний експрес». Пасажирів перевозитимуть два важких вертольоти Boeing Vertol Sea Knight 107-II і Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Їх обладнають туалетом, буфетом і відділенням для багажу, йдеться в повідомленні Одеської ОДА.


З Києва до Одеси можна буде літати гвинтокрилом

Проект реалізовуватиме Одеська обладміністрація спільно із компанією «Міжнародна транспортна сервісна група ТВС», Американською корпорацією “Trans World Service” та корпорацією “EXIM”.

“Додатковий вид пасажирських перевезень, сучасний авіаційний транспорт, обладнані вертолітні майданчики зі штучним або ґрунтовим покриттям на узбережжі Чорного моря – усе це дасть ще один поштовх до розвитку туризму в Одеській області. Це інвестиції у регіон і нові робочі місця, відтак ми підтримали перспективу реалізації такого проекту”, – каже заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації.

Гелікоптери сполучатимуть обласні центри та курорти Затока (Кароліно-Бугаз), Буковель та Трускавець. Всього планують побудувати 9 вертолітних портів.

Шлях до Кароліно-Бугазу з Києва займе 2 години, з Вінниці – 1 годину 25 хвилин, з Черкас – півтори години.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають