LVIV.COM

З Huawei зняли санкції

З Huawei зняли санкції

У США зняли обмеження з китайської компанії Huawei, пише The Washington Post.


Що відбувається?

Останнім часом ти не зміг/змогла приміряти найновішу масочку в інстаґрамі, а стрічка фейсбуку зрадницьки застигла на фотці зі святкування днюхи цьоці Люби з татового боку?

Це сталось, бо 16 травня очільник Білого Дому  оголосив у США надзвичайний стан через загрози безпеці комп’ютерної системи, а Huawei потрапила під заборону. Влада США звинувачувала компанію у шпигунстві для Пекіна. Зміни торкнулися й застосунків Facebook, WhatsApp та Instagram. У Huawei ситуацію не коментували.

Із китайською компанією призупинили  співпрацю Google та виробники чипів Intel Corp., Qualcomm Inc., Xilinx Inc. і Broadcom Inc. Вони не поставляли чипи Huawei, доки не дозволила влада Сполучених Штатів Америки.

Після зустрічі з лідером Китаю президент США  дозволив американським компаніям знову постачати продукцію для китайської компанії Huawei.

Якщо ти – щасливий/а власник/ця смартфону від Huawei, не хвилюйся  – тепер додатки більше не лажатимуть. Тож ти безперешкодно зможеш  лайкати котиків в інстаґрамі і скорилити фейсбучну стрічку.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають