LVIV.COM

YouTube заборонив викладати відео з небезпечними челенджами через Bird Box Challenge

YouTube заборонив викладати відео з небезпечними челенджами через Bird Box Challenge

На платформу тепер не можна викладати відео, що спонукає до дій, які можуть нашкодити життю і здоров’ю, пише AIN.


Що відбувається?

Якщо ти хотів взяти участь у Bird Box Challenge або Tide Pod challenge і показати це всім, то доведеться шукати інші платформи. Адміністрація YouTube заборонила викладати відео, які містять розіграші чи челенджі, що можуть нашкодити життю і здоров’ю.

“Ми завжди дотримувалися тієї політики, що кумедні відео не перетинають межі, за якою вони стають небезпечними або травмуючими. Наші правила забороняють контент, який закликає інших до небезпечних дій, що можуть призвести до серйозних травм”, – пише адміністрація сервісу.

Заборонені пранки:

  • небезпечні для життя і здоров’я виконавця або оточуючих;
  • які можуть призвести до фізичних травм;
  • які можуть викликати емоційний стрес у дітей.

Звідки таке рішення?

YouTube оновив правила після інциденту з підлітком, який виконуючи Bird Box Challenge, розбив машину. Суть Bird Box Challenge, натхненного однойменним фільмом від Netflix, в тому, щоб робити щось із зав’язаними очима. Netflix, до речі, закликав користувачів ще на початку року не травмувати себе під час участі в такому челенджі.

Користувачам дали два місяці, щоб вони видалили заборонені відео.  Після цього періоду якщо на акаунті знайдуть такий контент, то користувача можуть забанити.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають