LVIV.COM

Wizz Air відновлює польоти зі Львова до п’яти країн

Wizz Air відновлює польоти зі Львова до п'яти країн

Якщо рейс скасовують, клієнти, бронювання яких зазнали змін, автоматично отримують 120% компенсації від початкового тарифу. Про це повідомляє Твоє Місто.


Лоукостер Wizz Air оголосив про відновлення низки рейсів зі Львова.

У грудні 2020 року Wizz Air відновлює перельоти зі Львова до Берліна, Щецина, Братислави, Пардубіце, Вільнюса.

Відновлення рейсів залежить від рішення органів влади залишити або вилучити ту чи іншу країну зі списку «зеленої» зони. У такому разі виконання цих перельотів буде відкладено.

У Wizz Air додали, що якщо рейс скасовують, клієнти, бронювання яких зазнали змін, автоматично отримують 120% компенсації від початкового тарифу, нарахованого як WIZZ кредит, яким можна скористатися впродовж 24 місяців з моменту скасування рейсу.

Пасажири також можуть обрати грошове відшкодування. А ті, хто забронював квитки через турфірми, мають звернутися до них із запитом про відшкодування.

Нагадаємо, що авіакомпанія у липні цього року відкрила у Львові базу літаків та запустила нові рейси. Полетіти до країн ЄС із туристичною метою досі не можна, перед поїздкою варто уточнити, чи маєте ви право на в’їзд, наприклад, по роботі чи на навчання/лікування. Відкриті для українців кордони можна переглянути на інтерактивній мапі МЗС, що періодично оновлюється.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають