LVIV.COM

Вино чи пиво – порядок випитого алкоголю не впливає на похмілля

Вино чи пиво - порядок випитого алкоголю не впливає на похмілля

Медики з’ясували, що неважливо, що пити на початку вечірки – пиво чи вино. Як повідомляється в Journal of Clinical Nutrition, неважливо навіть, чи змішує людина алкогольні напої взагалі. Якщо занадто багато випити, похмілля не уникнути.


Вчені розділили дев’яносто добровольців цього приємного експерименту на три групи. У першій вони повинні були випити кожен спочатку три великі кухлі пива, а потім три великих келиха вина. У другій групі послідовність напоїв була зворотною. Учасники третьої групи пили або хіба вино, або хіба пиво.

Результати експерименту продемонстрували, що послідовність, в якій люди п’ють алкогольні напої, не має жодного значення для похмілля. Крім того, силу похмілля неможливо спрогнозувати ні за віком, ні за масою тіла, ні за попереднім досвідом споживання алкоголю.

Найкраще прогнозування тяжкості ранкового стану посприяла оцінка власного сп’яніння респондентів, яка показала пряму залежність. Також автори помітили, що у жінок похмілля викликало більш неприємні симптоми в порівнянні з чоловіками.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають