LVIV.COM

Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова – є постраждалі

Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі

Внаслідок вибуху в хатинці ресторану «Реберня» на різдвяному ярмарку біля Оперного постраждали п’ятеро людей, повідомляє Zaxid.net. У всіх — опіки обличчя, шиї, верхньої частини тулуба і верхніх кінцівок. 


Двоє постраждалих від вибуху перебувають в реанімації, ще трьом надають допомогу в опіковому відділені 8-ї міської клінічної лікарні, повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, у лікарні є всі необхідні медикаменти, а постраждалим вже надається необхідна медична допомога.

«Госпіталізовано 4 людини. Надаємо їм допомогу. У всіх – опіки обличчя, шиї, верхньої частини тулуба і верхніх кінцівок. Площа і глибина опіків зараз уточнюються. Медикаментами ми забезпечені», – каже Володимир Зуб.

Що трапилось?

За інформацією видання Твоє Місто, спочатку загорілась одна з хатинок на ярмарку, потім пролунали три вибухи. Ймовірно це були балони з газом, стовп вогню сягав 20 метрів. Вогонь перекинувся на сусідні два будиночки.

Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі

Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі

Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі Вибух на різдвяному ярмарку в центрі Львова - є постраждалі

Фото Zaxid.net та прес-служби ГУ ДСНС Львівщини

Станом на  13:32 пожежу ліквідували, постраждалим надають допомогу. До ліквідації залучили 18 рятувальників та три одиниці спецтехніки.

Наразі встановлюється причина загорання. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv міський голова Львова, використання газових балонів на ярмарку є незаконним – підприємці використовують електричні нагрівальні прилади.

ЛМР вирішила призупинити роботу ярмарку

Мерія прийняла рішення закрити роботу всіх львівських різдвяних ярмарків до результатів розслідування і рішення міської комісії.

«Ніхто не знімає відповідальності з організаторів, тому що вони організатори, вони взяли на себе зобов’язання, що має бути безпека. Те, що відбулася така надзвичайна ситуація, в цьому є їхній недогляд. Тому що вони повинні були кожну годину ходити і оглядати. Елементарне порушення техніки безпеки призвело до такої біди. І головне — що всіх попереджали: категорично заборонено використовувати будь-які балони. Всі це знали, але хотіли більше заробити. От і заробили», — прокоментував мер Львова.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають