LVIV.COM

Вручили літературну антипремію за найгірший опис сексу, Харукі Муракамі – серед фіналістів

Вручили літературну антипремію за найгірший опис сексу, Харукі Муракамі - серед фіналістів

Оголосили фіналістів літературної антипремії. Серед них є Харукі Муракамі із своїм останнім романом “Вбивство командора”, пише Platfor.ma.


Що це за премія?

Літературну антипремію Bad Sex Award у 1993 році започаткував журнал Literary Review. Свого часу її отримували такі відомі автори, як Габріель Гарсіа Маркес, Себастьян Фолкс, Салман Рушді.

У 2018 році фіналістами стали: Джуліан Гоф, Люк Треджет, Вільям Уолл, Джирард Вудворд і Віктор Корнуолл у співавторстві з Артуром Тревеляном, Харукі Муракамі.

У фінал відомого японського письменника привів його останній роман “Вбивство командора”. Журі здивувались нереальній потужності еякуляції персонажа.

Ось уривок:

“Моя еякуляція була жорстокою і неодноразовою. Знову і знову моя сперма виривалася з мене, наповнюючи її вагіну, роблячи простирадла липкими. Я нічого не міг зробити, щоб це зупинилося. Якщо так буде продовжуватися, переживав я, я стану повністю пустим. Юдзу міцно спала протягом усього акту, не видаючи ні звуку, навіть ніби не дихала. Її статеві органи, однак, стиснулися навколо моїх і не відпускали. Начебто в них була своя непохитна воля, націлена вицідити все з мого тіла – до останньої краплі”.

Хто ж переміг?

Премію отримав американський літератор Джеймс Фрей з уривком із роману “Катерина”. Критики відзначили, що в романі так багато сумнівних сцен сексу, що автор міг би отримати премію кілька разів поспіль.

Уривок:

“Я глибоко всередині неї, трахаю її на раковині, її вузьке маленьке чорне плаття на підлозі, мої труси на моїх колінах, наші очі закриті, наші серця, і душі, і тіла єдині.

Кінчай в мене.

Кінчай в мене.

Кінчай в мене.

Сліпучий приголомшливий нездоланний вибух білого. О боже. Я кінчаю в неї, мій член пульсує, ми обидва стогнемо, очі, серця, душі, тіла єдині. Єдині. Білий. О боже. Кінчаю. Кінчаю. Кінчаю. Я закриваю очі, видихаю. Кінчаю. Я притуляюся до неї, обидва дихаємо важко, я все ще всередині неї, посміхаюся”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають