Волинські митники перемогли контрабанду, виявивши трішки марихуани

“Волинські митники на посту Ягодин попередили спробу контрабанди наркотика”, – гордо доповіла прес-служба Державної фіскальної служби. І показала фото:

“Пасажир автомобіля, який в’їжджав в Україну через пункт пропуску Ягодин, приховав від контролю речовину рослинного походження зеленого кольору, зовні схожу на канабіс.
Прозорий поліетиленовий пакетик з травичкою виявили під час повного митного огляду в особистих речах громадянина України.”, – йдеться у повідомленні.

Митники побачили тут «ознаки злочину за ч.2 ст.305 Кримінального Кодексу». Ця стаття стосується контрабанди «особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах» і карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

За українським законодавством, обсяг до п’яти грамів марихуани визначається як «невеликий розмір». В разі перевезення в межах України невеликої кількості передбачено адміністративну, а не кримінальну відповідальність.

Коментарі

Пост зібрав більше 500 поширень та понад 1000 критичних коментарів.

 

У травні прес-служба поліції Одеської області рапортувала про затримання 20-річного громадянина з канабісом. На доданому фото було видно незначну кількість конопель, що викликало хвилю обурення і глузування в соцмережах та ЗМІ. Після цього адміністратори сторінки Нацполіції у Facebook прибрали фото і протягом доби видаляли негативні коментарі.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?