LVIV.COM

Віденська дослідниця зніме фільм про сихівську Санта-Барбару

Віденська дослідниця зніме фільм про сихівську Санта-Барбару

Фільм буде не тільки про львівську Санта-Барбару – дослідниця хоче показати зв’язок сихівської, каліфорнійської Санта-Барбари та серіалу 1990-х, пише на сайті Центру міської історії.


Що це за фільм?

Фльм-розповідь – це частина дослідницького проекту “Санта-Барбара назавжди” віденської архітекторки Анни Барб’єрі.

Мета дослідниці – дослідити і зобразити сихівський Зубра-центр ( в народі більше відомий як “Санта Барбара”). Своє друге ім’я центр отримав, бо архітектурним стилем схожий на будівлі у Каліфорнії, які українці бачили в популярному серіалі.

Історія Зубра-центру стане основою для Анни, яка на його прикладі хоче вивчити питання колективної пам’яті (зокрема 1990-х років), ідентичності та взаємовплив архітектури і медій.

Фільм – це тільки частина роботи. Анна Барб’єрі також робитиме макети і креслення, працюватиме з фотографіями, текстами. Дослідниця планує працювати в Міському медіаархіві і робити польові дослідження безпосередньо на Сихові.

Основні акценти майбутнього дослідження будуть на зв’язку архітектури, забудови і міських агломерацій з медійними і гендерними аспектами, а також на детальніших темах — процесах конструювання, деконструкції і деструкції.

У Львові дослідниця проведе загалом два тижні – у серпні 2018 р. і в лютому 2019 р.

Про дослідницю

Віденська дослідниця зніме фільм про сихівську Санта-Барбару1

Анна Барб’єрі вивчала архітектуру у Школі мистецтв Глазго та у Віденському технологічному університеті. Зараз вона навчається на магістерській програмі з Критичної теорії в Академії мистецтв у Відні. Дослідниця працювала у різних архітектурних студіях у Відні та в околицях, а також долучалася до виставок і публікацій. У 2017 р. вона взяла участь у літній школі Центру міської історії “Сихів: простори, пам’яті, практики”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають