LVIV.COM

Вчителька допомагає учням з математикою в Instagram

Вчителька допомагає учням з математикою в Instagram

На сторінці можна знайти завдання та пояснення програми для всіх класів середньої школи, пише AIN.


Що відбувається?

Вчителька математики  Мар’яна Уляк, яка працює в Калуському ліцеї №10, запустила в Instagram акаунт з базовим курсом математики для школярів. Там можна знайти як пояснення задач і термінів, так і конкретні завдання для тренування та підготовки до ЗНО. Вчителька веде акаунт українською мовою. Основна аудиторія проекту insta_math_help – учні, які хочуть поліпшити рівень знань математики.

Вчителька сама розробила дизайн для ілюстрацій, якими постійно користується у публікаціях. Ідея створити такий акаунт у Мар’яни Уляк з’явилась ще восени 2017 року. Спершу вона її відкинула, та потім все ж наважилась почати публікувати в Instagram пости, які показують іншу сторону математики – легку і доступну.

При підготовці контенту вчителька орієнтується на шкільну програму, власний досвід та запити підписників. Зараз кількість підписників становить майже 2700 користувачів.

Одна з ключових завдань проекту – допомога в підготовці до ЗНО. В акаунті є окрема рубрика, де вчителька публікує типові завдання з варіантами відповідей, а на наступний день – правильна відповідь з поясненням.

Також авторка профілю планує додати і можливість інтерактивних завдань, які можна буде виконувати в режимі реального часу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають