LVIV.COM

В Україні змінили процедуру видачі водійських прав – глянь, що нового

В Україні змінили процедуру видачі водійських прав - глянь, що нового

Кабмін вніс зміни до ряду постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитацією автошкіл.


Що змінилось?

  • Тепер складання іспитів фіксуватимуть на відео. Відеофіксація процесу складення теоретичного іспиту наразі вже реалізована в сервісних центрах МВС нового зразка. Відтепер й під час складення практичного іспиту дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто.
  • Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.
  • Термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва скорочено до 2-ох років.
  • Отримати або обміняти посвідчення водія неможливо буде без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.
  • У процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з навчальними закладами з підготовки водіїв транспортних засобів запроваджено електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття.

Також учні шкіл водіння не купуватимуть бланки свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів в територіальних сервісних центрах МВС. Функцію акредитації закладів передають від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС за місцезнаходженням закладів. Механізм акредитації закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки мають спростити. Крім цього, всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають