LVIV.COM

В Україні запустили YouTube Kids

В Україні запустили YouTube Kids

Додаток безкоштовний, бо заробляє на рекламі, повідомили у компанії Google.


Що це за додаток?

YouTube Kids – це додаток, який допомагає знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду відео. Там можна знайти ролики для всієї родини.

Усі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, їх попередньо перевіряють вручну, аби переконатися, що вони відповідають правилам її розміщення, повідомляють у Google.

“На YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей від 12 років, або клікабельна реклама”, – розповідають у компанії.

Які функції має додаток?

  • В Україні запустили YouTube KidsКонтент для всієї родини. Канали і плейлисти, які згруповані в чотири категорії: “Шоу”, “Музика”, “Навчання” і “Цікавинки”.
  • Діти можуть дивитися добірки відео від партнерських каналів на найрізноманітніші теми: від декоративно-ужиткового мистецтва до музики, спорту, навчання тощо. Батьки можуть обрати, до яких із цих колекцій і тем їхні діти отримають доступ.
  • Можна регулювати контент, який бачить дитина. Режим “Схвалені відео” дозволяє батькам спеціально вибирати окремі відео і канали, щоб зробити їх доступними для своєї дитини в додатку. За потреби батьки можуть вимкнути функцію пошуку роликів для дитини. У такому випадку їй будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки. Водночас ролики із загальної колекції однаково буде видно в розділі з рекомендаціями на головному екрані.
  • Таймер для регулювання часу перегляду. За допомогою вбудованого таймера батьки можуть контролювати час перегляду відео, наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли її сеанс закінчиться.

В Україні запустили YouTube Kids Додаток можна завантажити на Google Play і Apple Store.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають