LVIV.COM

В Україні запустили юридичний Telegram-бот

В Україні запустили юридичний Telegram-бот

Сервіс дає можливість швидко отримати консультацію в юриста, який знаходиться найближче до тебе, пише  Економічна правда.


В чому фішка?

Telegram-бот “Мій Юрист” – це сервіс, який дає українцям можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію, направляючи їхні запити до фахівців. Створив сервіс юрист із Запоріжжя Володимир Голуб.

Як це працює?

  • вибираєш галузь права, в якій тобі потрібна консультація;
  • відправляєш запит;
  • бот  обирає з бази десять рандомних юристів, які знаходяться найближче по локації з клієнтом;
  • хто з юристів перший натисне на кнопку “відповісти”, той і підключиться до діалогу з клієнтом.

Щоб не довелось довго чекати, бот кожні дві хвилини вибирає наступну десятку юристів за тими ж критеріями і відправляє їм питання. Цей процес завершується, коли хтось із юристів натисне кнопку “відповісти”.

У юристів окремий бот – “Мій Клієнт”. Спеціаліст реєструється в боті для надання консультацій, вказує галузі права, в яких він є фахівцем, своє місце роботи і посаду, і ділиться своєю локацією. Після реєстрації він потрапляє базу.

Сервіс передбачає рейтинг юристів. Ти можеш залишити відгук (ставиш оцінку). Також можна подивитись середню оцінку юриста, з яким тобі пропонують попрацювати.

Бот також дає можливість поскаржитися і на недобросовісних юристів, і на хамовитих клієнтів. Користувачі, які отримають дві скарги, будуть обмежені у використанні сервісу.

Проект є соціальним, тому користування ним – безкоштовне.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають