LVIV.COM

В Україні запрацював сервіс, який шукає аптеки з програмою “Доступні ліки”

В Україні запрацював сервіс, який шукає аптеки з програмою Доступні ліки

За допомогою сервісу можна знайти понад 770 аптек, повідомили на сторінці Міністерства цифрової трансформації України у Facebook.


Що це за програма?

Програма “Доступні ліки” – це можливість пацієнтів, які уклали декларацію з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом, можуть за його рецептом отримувати ліки, частково або повністю оплачені державою. ПРограма діє в Україні з квітня 2017 року.

І для того, щоб було простіше знаходити аптеки, які співпрацюють з цією програмою, в Україні 18 листопада запустили онлайн-сервіс. Він працює на основі відкритих даних. Зараз на ньому можна знайти понад 770 аптек. Складається з пошукової таблиці та інтерактивної мапи з аптеками та медичними закладами у радіусі 7 кілометрів від кожного медичного закладу.

У сервісі щодо кожної аптеки вказані назва, адреса, належність до аптечної мережі та сума коштів, компенсованих державою цій мережі за програмою “Доступні ліки”. Стосовно кожного медзакладу вказані назва, адреса та кількість пацієнтів, що підписали там декларації з лікарями.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають