LVIV.COM

В Україні видали першу ліцензію на виробництво і експорт продуктів з марихуани

В Україні видали першу ліцензію на виробництво і експорт продуктів з марихуани

Ліцензію отримала американська компанія, вона також хоче отримати ліцензію на вирощування конопель в Україні, пише InVenture.


Що відбувається?

В Україні Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини. Також імпортуватимуть екстракти та концентрати, готові КБД-продукти. Ще проводитимуть обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок.

Що це за компанія?

Ліцензію отримала американська компанія C21 Investments Inc. Вона культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в Сполучених Штатах. Компанія володіє площами, на яких вирощує коноплі в штаті Орегон. Також компанія купила двох американських виробників їстівних продуктів з канабісу.

“Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків”, – сказав головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні.

Зараз компанія подає заявку на отримання в Україні додаткових ліцензій, у тому числі на вирощування конопель.

КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу. Компанія вже відкрила представництво в Києві.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають