LVIV.COM

В Україні відновлять контроль за дотриманням швидкості на дорогах

В Україні відновлять контроль за дотриманням швидкості на дорогах

З 8 жовтня система запрацює в режимі попереджень, написав прем’єр-міністр України на своїй сторінці в Facebook.


Після тестового тижня застосовуватимуть всі механізми покарання порушників. Як стверджує сам міністр, це роблять не задля додаткових штрафів, а щоб “скоротити аварійність і смертність на дорогах мінімум на третину”.

На що ще звертатимуть увагу:

  • дотримання технічних норм транспорту (особливо громадського);
  • ваговий контроль;
  • окрема програма захисту дітей;
  • введення світловідбивних елементів одягу, щоб дітей на дорозі було видно.

Також у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Що це таке?

TruCam – це пртативний пристрій для вимірювання швидкості. Він має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадрів на секунду. Має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком.

В Україні відновлять контроль за дотриманням швидкості на дорогах1

TruCam використовуватимуть тільки на тих ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки. Перелік таких місць буде в у відкритому доступі. У місцях фіксації порушень швидкості також будуть перебувати службові авто з увімкненими маячками синього кольору.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають