Таксофони відключать в лютому 2020 року, повідомляє прес-служба Укртелекому.
Що відбувається?
Укртелеком планує відключити всі таксофони в Україні. Причина – низький попит і збитковість. Зараз є близько 4,8 тисяч таксофонів. Щодня в середньому з одного таксофона відбувається лише близько 2,5 хвилин розмов.
“Розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році – менше 380 тисяч хвилин”, – наголошують у держкомпанії.
Також обладнання для таксофонів застаріло і взагалі не виробляється в Україні, що спричиняє складнощі з експлуатацією.
Крім того, повідомляється, що за останній час до компанії були неодноразові звернення щодо сплати орендної плати за розміщення таксофонів на території різних структур та організацій.