LVIV.COM

В Україні учні отримають безкоштовний доступ до електронних підручників

В Україні учні отримають безкоштовний доступ до електронних підручників

Також безкоштовні е-підручники отримають учні профтехучилищ, студенти коледжів і технікумів, повідомляє прес-служба Міносвіти.


Що відбувається?

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок забезпечення підручниками учнів та вчителів. І тепер держава забезпечуватиме учнів не тільки безкоштовними паперовими підручниками, а й електронними. У цей перелік входять і електронні версії паперових підручників у форматі pdf, і електронні підручники та підручники з аудіосупроводом.

Доступ до безкоштовних підручників вчителі та учні отримуватимуть через Національну освітню електронну платформу. Над нею ще працюють.

Окрім того, у новому порядку зазначається, що безкоштовно підручники отримуватимуть не лише школярі та учні профтехучилищ, а й студенти коледжів і технікумів. Педпрацівники отримуватимуть, окрім підручників, і навчально-методичну літературу.

Також у Міносвіти створили сформували резервний фонд підручників. З нього хочуть забезпечити потреби українців за кордоном. Поки в основі є книги з української мови та літератури до 1000 примірників; з інших предметів українською мовою до 300 примірників кожної назви; серії “Шкільна бібліотека” до 500 примірників з кожної назви.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають