LVIV.COM

В Україні тепер можна використовувати смартфони замість касових апаратів

В Україні тепер можна використовувати смартфони замість касових апаратів

Ці інновації впроваджують в рамках експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій, повідомляє прес-служба ДФС.


Що відбувається?

Державна фіскальна служба запустила експериментальний проект. Його учасники тестують нові технологічні рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо.

Тепер у реєстрі реєстраторів розрахункових операцій є 8 новітніх моделей програмних комплексів. Всі ці моделі учасники можуть безкоштовно потестити до 31 грудня 2019 року.

За його  результатами Мінфіном прийматиметься рішення щодо новітніх моделей, які не підлягатимуть зняттю з реєстрації, та відповідно, будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, можна ознайомитись за посиланням.

Детальніше про систему “E-Receipt (e-Чек) електронний чек”

В основу системи “E-Receipt (e-Чек) електронний чек” покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Систему розробили спеціалісти Державної фіскальної служби.

Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, і є безкоштовною для користувачів.

Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті.

Вона інтегрується з іншими системами ДФС, може інтегруватися з іншими бухгалтерськими програмами користувача.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають