LVIV.COM

В Україні штрафуватимуть за перебування у громадських місцях без масок

В Україні штрафуватимуть за перебування у громадських місцях без масок

Поки конкретні суми штрафів невідомі, повідомляє Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

В Україні Кабмін вирішив встановити штрафи за перебування у громадських місцях без масок. Штрафуватимуть і фізичних осіб (за відсутність маски), і юридичних (за пропуск громадян у приміщення чи транспорт без маски). Зміни вже внесли до Кодексу України про адміністративні правопорушення та в Законі про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

“Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України – відповідальність буде передбачена у Кодексі про адміністративні правопорушення, і окремо – відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок”, – сказав міністр юстиції.

Конкретні суми штрафів поки невідомі – вони будуть опубліковані у постанові Кабміну на сайті уряду. Та міністр юстиції сказав, що для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі, а от для юридичних осіб суми стартують від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають