LVIV.COM

В Україні презентували додаток, який шукає сміття та вирублені ліси у Карпатах

В Україні презентували додаток, який шукає сміття та вирублені ліси у Карпатах

В Україні презентували додаток EcoHike, який шукає сміття в Карпатах. Туристи зможуть позначати його на інтерактивній мапі та долучатися до прибирань. Крім цього, функціонал дозволяє шукати вирубані ліси та інші об’єкти, однак наразі це лише фіксація проблем, пише mind.


Зараз відбуваються фінальні тестування.  Планується, що туристи чи екоактивісти, знайшовши сміття, яке вони не можуть прибрати самі, за допомогою додатку позначать його на інтерактивній мапі. Інші користувачі зможуть спланувати свій маршрут так, аби прийти на місце та допомогти з прибиранням.

EcoHike зможе працювати як в онлайн, так і в офлайн режимі. Для роботи в офлайн доведеться попередньо завантажити карту. Після появи інтернету додаток сам розставить нові відмітки.

Поки що EcoHike можна завантажити лише в українському App Store та Google Play, адже він застосовується лише в Україні. Втім, згодом планується розширити охоплення і на інші країни світу.

Додаток за власною ініціативою розробили програмісти львівського офісу GlobalLogic. Планується, що в штатному режимі EcoHike запрацює з серпня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають