LVIV.COM

В Україні працюють мобільні групи для протидії домашньому насильству

В Україні працюють мобільні групи для протидії домашньому насильству

Загалом у країні з 2019 року почнуть працювати 45 мобільних груп поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції.


Вже відібрано близько 450 поліцейських, які після спеціальної підготовки працюватимуть у складі цих груп.  Це дільничні офіцери поліції, інспектори ювенальної превенції та патрульні поліцейські, які пройшли попередній відбір та проходять зараз навчання.

Близько  200 поліцейських вже пройшли відповідні навчання наприкінці минулого року. У січні цього року серія тренінгів стартувала й для другої частини поліцейських.

Перший спеціалізований п’ятиденний тренінг на базі Національної академії внутрішніх справ наразі проходять 20 поліцейських із Запоріжжя, Києва, Одеси, Харкова, Білої Церкви, Кропивницького, Маріуполя, Миколаєва, Полтави, Сум, Хмельницького, Черкас та Чернігова.

Під час тренінгів поліцейські проходять підготовку в галузі психології та медичної допомоги. Також у спеціальних інтерактивних кімнатах, які моделюють звичайне житло, співробітники поліції відпрацьовують можливі сценарії домашнього насильства та свої дії.

Крім цього, на Львівщині працюватимуть мобільні бригади з психологів та соціальних працівників, які мають запобігати домашньому насильству. За словами правоохоронців обидві мобільні бригади мають співпрацювати.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають