LVIV.COM

В Україні на всіх нових парковках будуть зарядки для електрокарів

В Україні на всіх нових парковках будуть зарядки для електрокарів

Для електрокарів мають виділяти мінімум 5% місця, повідомляють на сайті міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства.


Що відбувається?

В Україні змінили Державні будівельні норми В.2.3-15:2007 “Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів”. Тепер там є обов’язкова вимога – на кожній новій парковці мають облаштувати зарядками для електрокарів не менш 5% паркомісць.

Зміни опубліковані 29 березня в Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №3/2019 і вступають в дію з 1 липня цього року.

В Україні на всіх нових парковках будуть зарядки для електрокарів

У Мінрегіоні планують поступово підвищувати відсоток обов’язкових місць із зарядками, щоб до 2030-го всі місця на стоянках в Україні були оснащені електрозарядками.

“Чому це важливо? За минулий рік у світі було придбано близько 2,1 мільйона нових електрокарів. Думаю, у найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари. Так, це не відбудеться одномоментно, тому потрібно готуватися до цього вже зараз”, – коментує заступник міністра регіонального розвитку.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають