LVIV.COM

В Україні хочуть запровадити електронний реєстр лікарняних

В Україні хочуть запровадити електронний реєстр лікарняних

Реєстр лікарняних планують повноцінно запустити до кінця літа, повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко.


Що відбувається?

У Мінсоцполітики розробили проект постанови “Про затвердження Порядку організації ведення електронного реєстру листків непрацездатності”. Над ним працювали Андрій Рева ,Уляна Супрун та громадська ініціатива “Разом проти корупції”.

В чому суть?

Проект передбачає, що усі лікарняні оформлятимуть в електронній формі – без черг, без зловживань і без підробок. Також створення реєстру значно спростить оформлення лікарняного та пришвидшить нарахування за ним.

Згідно з документом, ПФУ, НСЗУ та Фонд страхування до 1 червня мають подбати про те, щоб їхні інформаційно-телекомунікаційні системи могли взаємодіяти з електронним реєстром лікарняних. Потому буде три місяці для впровадження нововведення.

У Реєстрі буде вся інформація про видані листки непрацездатності та інформація від лікаря, що його видає, а кожен лікарняний матиме свій номер, тож його справжність можна буде перевірити в тому ж Реєстрі. Доступ до інформації в Реєстрі матимуть усі суб’єкти, яких це стосується – застраховані особи, страхувальники, медзаклади.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають