LVIV.COM

В Ощадбанку запустили Apple Pay

В Ощадбанку запустили Apple Pay

Ощадбанк вирішов під’єднати prepaid-картки до айфонів користувачів, повідомляє на своїй сторінці у Facebook очільник банку Андрій Пишний.


Щоб користуватись можливістю оплати айфоном, не обов’язково мати картку Ощадбанку. Достатньо зателефонувати до контакт-центру та отримати цифрову миттєву пріпейд-картку. Її можна під’єднати до Apple Pay та спокійно користуватись додатком.

Як отримати prepaid-картку?

  1. Зателефонувати у Контакт-центр 0 800 210 800 та обрати пункт «Скористатись сервісами для Prepaid карток»
  2. Встановити PIN-код картки.
  3. Перейти в чат-бот (онлайн-помічник) за посиланням в SMS​.
  4. Авторизуватися в чат-боті (онлайн-помічник) за номером телефону та Ідентифікатором Prepaid картки, який надійде в SMS​.
  5. Зберегти номер картки, який покаже чат-бот (наприклад, скріном екрану), а також SMS з CVV-кодом і терміном дії картки.

Детальні дізнавайся на сайті банку.

Якщо ти хочеш додати кредитку або дебетову карту, то тут банк гарантує повну безпеку даних. Номер картки ніде не зберігається (мається на увазі телефон чи сервери Apple). Тобі присвоюють унікальний номер  облікового запису пристрою, який зашифровується і в захищеному режимі зберігається в мікрочипі “Безпечний Елемент” .

“В основі Apple Pay – безпека та конфіденційність. Якщо ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Вам присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифровується і в захищеному режимі зберігається в мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної трансакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду”, – каже Андрій Пишний.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають