LVIV.COM

В Італії наказали блокувати акаунти TikTok після смерті 10-річної дівчинки

В Італії наказали блокувати акаунти TikTok після смерті 10-річної дівчинки

Італійський орган із нагляду за конфіденційністю даних наказав TikTok у п’ятницю заблокувати облікові записи всіх користувачів в Італії, вік яких не вдалося підтвердити, після смерті 10-річної дівчинки. Про це повідомляє Українська Правда.


Згідно зі заявою італійського регулятора, TikTok зобов’язався заборонити реєстрацію для дітей віком до 13 років. Однак це правило легко обійти.У результаті TikTok був зобов’язаний заблокувати всі неперевірені облікові записи користувачів як мінімум до 15 лютого.

Соціальна мережа TikTok належить китайській компанії  ByteDance і швидко набирає популярність у всьому світі. Особливо вона популярна серед підлітків.

Рішення про блокування облікових записів прийняли після того, як у Палермо померла 10-річна дівчинка через нещасний випадок.

Її батьки розповіли, що вона брала участь в одному з челенджів TikTok. Згідно з цим челенджем, учасникові треба було накинути ремінь навколо шиї і затримати дихання, записуючи себе на телефон.

Прокуратура почала розслідування можливого підбурювання до самогубства і з’ясовує, чи запрошував хто-небудь дівчинку взяти участь у цьому челенджі.

TikTok заборонили “подальшу обробку даних користувачів, щодо яких немає абсолютної впевненості у віці”.

Це означає, що користувачі неперевірених облікових записів більше не зможуть завантажувати відео або взаємодіяти з іншими людьми на платформі TikTok.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають