LVIV.COM

В “Інтерсіті” тепер можна возити велосипеди і замовляти їжу заздалегідь

В Інтерсіті тепер можна возити велосипеди і замовляти їжу заздалегідь

Велосипеди можна перевозити у розібраному вигляді, повідомив голова компанії Євген Кравцов.


Що з великами?

Тепер можна перевозити велосипеди у потягах “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”. Правда, є нюанс: оскільки швидкісні поїзди спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів, то перевозити їх можна, тільки якщо розібрати і запакувати. Також треба буде придбати багажну квитанцію на велосипед.

“Наша внутрішня бюрократія вимагає такі рішення підтверджувати документально – телеграма відповідним підрозділам відправлена”, – розповів голова “Укрзалізниці”.

Перевозити велосипед можна у:

  • В "Інтерсіті" тепер можна возити велосипеди і замовляти їжу заздалегідь у купейних та плацкартних вагонах нічних швидких і пасажирських поїздів «Інтерсіті» та «Інтерсіті+»;
  • у вагонах регіональних поїздів на місцях, спеціально обладнаних для розміщення велосипедів, з обов’язковою оплатою як за 20 кг багажу;
  • в електричках.

Як замовити їжу заздалегідь?

Тепер разом із квитком на потяг ти зможеш купити продуктовий набір і чай, каву чи мінеральну воду. Вартість замовлення буде включена у вартість квитка.

Продуктовий набір складається з фреш-сендвича з куркою або сиром фета та пакетованого чаю на вибір пасажира. Він коштує 89 гривень.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають