LVIV.COM

Укрзалізниця запустила чат-бот у Viber та Telegram із функцією продажу квитків

Укрзалізниця запустила чат-бот у Viber та Telegram із функцією продажу квитків

12 січня у співпраці з Visa та Middleware Укрзалізниця запустила свій перший чат-бот у месенджерах Viber та Telegram з можливістю прямого продажу чи повернення квитків. Про це повідомляє ЛОДА.


Крім того, там доступно замовлення харчування під час поїздки, відображення розкладу руху, інформування про прибуття або запізнення потяга, номер колії тощо.

«Укрзалізниця продовжує розвивати свої сервіси та ставати більш клієнтоорієнтованою для пасажирів і бізнесу. Ще влітку 2020-го за моєї ініціативи компанія розпочала здійснювати продаж квитків за 90 днів до дати поїздки, а також запустила програму лояльності для мандрівників на Інтерсіті+. Сьогодні ж УЗ вперше стартує з власним чат-ботом, який не лише надає довідкову інформацію та зворотний зв’язок, а й наділений функціями продажу чи повернення квитків, замовлення харчування та інших додаткових опцій», – зазначив очільник Міністерства.

Він пояснив, що оплата за квитки, придбані через чат-бот, здійснюється безпосередньо без редіректу – для цього можливо прив’язати платіжну картку в електронному гаманці. Також пасажири можуть використовувати для оплати сервіси Google Pay, Apple Pay та Viber Chatbot Payments.

Чат-бот УЗ розмовляє трьома мовами: українською, англійською та російською.

Наразі в чат-боті доступні для замовлення квитки на швидкісні поїзди Інтерсіті+ та їхній розклад. Протестувати роботу сервісу можна за посиланнями: https://vb.me/ukr_railway або https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають