LVIV.COM

Укрзалізниця планує збільшити ціни на квитки наступного року

Укрзалізниця планує збільшити ціни на квитки наступного року

Укрзалізниця має намір провести індексацію тарифів з 1 березня на 2% щомісячно, що принесе компанії понад півмільярда гривень доходів. Про це повідомляє Економічна Правда.


Можна готувати грошенята)

Наступного року АТ “Укрзалізниця” очікує на 3,5 мільярда гривень чистих прибутків. Для порівняння, у 2020 році уряд затвердив планові прибутки УЗ на рівня 69 тисяч гривень.

Виручку очікують у 86,5 мільярда гривень, що на 15,4% більше за планову виручку цьогоріч. EBITDA (Прибутки підприємства до податкових, амортизаційних, кредитних відрахувань та зносу – ЕП) має вирости на 5,4% – до понад 19 мільярдів гривень.

Капітальні інвестиції зростуть понад як удвічі – до 27,2 мільярда гривень. З них 7,3 мільярда – на капбудівництво, 8,5 мільярда – на купівлю основних засобів, 5,8 мільярда – на їхню модернізацію і 5,2 мільярда – на капремонт.

Доходи від пасажирських перевезень очікують на рівні 7,8 мільярда гривень, тобто понад удвічі більше за очікувані результати цього року. Видно, що Укрзалізниця часу не гає і грошики на нас заробляє.

У 2021 році передбачена індексація тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні з 1 березня на 2% щомісячно. Додаткові доходи становлять 557,9 млн грн.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають