LVIV.COM

“Укрпошта” тестує роботу кур’єрів на електросамокатах

Укрпошта тестує роботу кур'єрів на електросамокатах

Якщо працівникам буде зручно, то такий спосіб пересування запровадять на постійній основі, пише Ain.


Що відбувається?

Зараз кур’єри поштового оператора “Укрпошта” доставляють відправлення пішки і автівками. Та щоб зробити доставку швидшою та екологічнішою, їх планують пересадити на електросамокати.

Як вважає гендиректор компанії, цей хід дозволить розв’язати проблему втрати часу кур’єрами в міських пробках: “Поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки ми запустили ще минулого року. Для цього поповнили автопарк спеціалізованими авто, посилили диспетчеризацію, програмні продукти, оновили систему мотивації кур’єрів. Для подальшого розвитку і вдосконалення послуги – тестуємо використання електросамокатів. Завдання – зробити доставку максимально зручною і для клієнтів, і для наших працівників”.

І тепер “Укрпошта” тестує доставку на електросамокатах. Кур’єри їздять на електросамокатах LikeBike, які здатні розвивати швидкість до 60 км / год і витримувати навантаження до 150 кг.

Якщо використання електросамокатів виявиться ефективним і рентабельним для бізнесу “Укрпошти”, а співробітникам буде зручно ними користуватися, то цей вид транспорту можуть впровадити на постійній основі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають