LVIV.COM

“Укрпошта” і “Нова пошта” на час карантину доставлятимуть ліки і безкоштовно обслуговуватимуть лікарні

Укрпошта і Нова пошта на час карантину доставлятимуть ліки і безкоштовно обслуговуватимуть лікарні

Крім лікарень, “Нова пошта” безкоштовно обслуговуватиме дитбудинки, військовослужбовців та незахищені верстви населення, повідомляє прес-служба компанії.


Що відбувається?

Поштовий оператор “Нова пошта” буде безкоштовно доставляти все необхідне для боротьби з коронавірусом до лікарень, дитячих будинків. До участі компанія запрошує:

— Неприбуткові організації (волонтерські організації та благодійні фонди), які виготовляють та розповсюджують безкоштовно засоби індивідуального захисту.

— Чинних учасників програми “Гуманітарна пошта України”, які будуть розповсюджувати засоби захисту.

Також “Нова пошта” адаптувала свою інфраструктуру відповідно до умов роботи з доставкою ліків та медичних препаратів.

“Наразі “Нова Пошта” протестувала і адаптувала власну логістичну інфраструктуру до нових умов продажу і доставки медичних препаратів кожному жителю нашої країни”, – заявив співзасновник компанії В’ячеслав Клімов.

Що запровадила “Укрпошта”?

Кабмін дозволив “Укрпошті” доставляти ліки. Ще компанія запустила безкоштовну доставку гуманітарної допомоги (рукавички, маски і тд) лікарням, повідомив гендиректор компанії у Facebook.

“Починаючи з сьогоднішнього дня і до закінчення карантину, з будь-якого відділення Укрпошти, або викликавши кур’єра можна безкоштовно відправити допомогу лікарням. Будь ласка – тільки продукцію промислового виробництва. Така посилка буде мати значок “для лікарні”. В обласні центри до 30 кг в райцентри до 5 кг. Якщо посилка більше – просто розбийте на кілька, від цього вона не стане безкоштовнішою”, – повідомив голова “Укрпошти”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають