LVIV.COM

Українці представили проект з друку людських кісток та органів

Українці представили проект з друку людських кісток та органів

Український стартап Kwambio, який виробляє 3D-принтери, спільно з фондом WeFund Ventures представив проект з друку людських кісток та органів ADAM. Про це розповів генеральний директор Kwambio Володимир Усов, CEO проекту.


Kwambio розробляє технологію друку біологічних кісткових структур за допомогою 3D-друку та працює над запуском платформи, яка дозволить створити свій віртуальний атлас тіла з 3D-сканів, знімків КТ і МРТ. Як пояснив Усов журналісту AIN.UA, платформа буде давати швидкий доступ до даних тіла людини й дозволить роздрукувати необхідну кістку або орган для пацієнта прямо в лікарні.

Також в рамках проекту Kwambio з партнерами створили два нових біоматеріали – керамічне біоскло і модифікований біополімер. Вони будуть використовуватися для друку різних типів кісток, а також, з часом, м’яких тканин, судин і складних органів. Матеріали були успішно протестовані в Швеції, зараз вони проходять доклінічні дослідження в Україні.

Стартап планує представити прототип до кінця 2019 року. Комерційний запуск всього проекту намічений на серпень 2020 року.

Kwambio – одеський стартап, який займається виробництвом 3D-принтерів і керамічних деталей. Серед клієнтів Kwambio – General Electric, Airbus і інші компанії. Стартап також співпрацював з Tesla і NASA.

Джерело: ain.ua

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають