LVIV.COM

Українці на премії ProductHunt – глянь хто пройшов

Українці на премії ProductHunt - глянь хто пройшов

Агрегатор Product Hunt оголосив фіналістів щорічної премії Golden Kitty Awards. Серед них кілька українських проектів, розробник та рекрутер.


Компанії

Українська компанія MacPaw потрапила в число кращих з iOS-додатком Gemini Photos. Програма дозволяє позбутися непотрібних фото в галереї iPhone та медіатеці iCloud. Використовуючи машинне навчання, Gemini розпізнає декілька видів небажаних знімків: повторювані фотографії, нечіткі кадри, скріншоти додатків та ін.

Gemini Photos має дві моделі монетизації. Користувачі можуть купити підписку або заплатити одноразовий платіж. Тарифи:

  • $ 1,99 на місяць;
  • $ 11,99 на рік;
  • $ 14,99 за постійний доступ.

В номінацію AI & Machine Learning потрапив проект Reflect Step I: Face Swap української компанії NeoCortext. Це АІ-редактор, що дозволяє «обмінюватися» обличчями на фотографії.

Люди

У номінацію Maker of the Year потрапив український інді-розробник Андрій Азімов, Community Member of the Year може стати рекрутер українського стартапу Preply Денис Дідкевич.

Переможців оголосять 17 січня.

Минулого року в фінал пройшло 7 українських продуктів. Серед переможців: пристрій Petcube Bites, магазин додатків за передплатою SetApp від MacPaw, бот PatentBot від Prima Veritas, lexnet.io та Juscutum.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають