LVIV.COM

Український “вічний” олівець інвестори оцінили в $1 млн

Український вічний олівець інвестори оцінили в $1 млн

Гроші планують вкласти у маркетингову програму просування продукту, пише НВ Бізнес.


Що це за стартап?

Nuka – це олівець, в якого осердя зроблене не з грифеля, а з металевого сплаву. При цьому він пише так само, як і звичайні олівці, стирається гумкою, не кришиться. Продукт придумали 17-річні Микита Владикін та Катерина Михалко і 20-літній Євгеній Шило. Акселерацією стартапу та розробкою промислового дизайну продукту займалась студія Concepter. Стартап отримав премію Red Dot Award Product Design 2019.

Український "вічний" олівець інвестори оцінили в $1 млн

Також у проекті розробили блокнот, який зроблений із синтетичного паперу та пластику. Він водонепроникний, а писати в ньому можна як “вічним” олівцем, так і простою ручкою.

І що далі?

Проект Nuka оцінили в $ 1 млн в рамках seed раунду залучення інвестицій.  Співзасновниця проекту Катерина Михалко не назвала точну суму залучених коштів. Тільки зазначила, що інвестори отримають на цьому етапі близько 6% в капіталі проекту.

Український "вічний" олівець інвестори оцінили в $1 млн

“Гроші будуть вкладені в маркетингову програму по просуванню проекту на краудфандинговій платформі Kickstarter, – сказала вона. – А також на розробку мобільного додатку, який дозволить зберігати інформацію з блокнота”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають