LVIV.COM

Український стартап отримав $ 5 млн інвестицій від європейського фонду

Український стартап отримав $ 5 млн інвестицій від європейського фонду

Платформа DreamTeam підняла seed-раунд від Mangrove Capital Partners. Це вже друга інвестиція від провідного європейського фонду, яку привернув проект, пише AIN.


Що за проект?

DreamTeamце перша в світі платформа для інфраструктури та платіжний шлюз для обслуговування геймерів та кіберспорту. На платформі можна створити нову команду, приєднатись до існуючої або набрати до своєї нових гравців. Через платформу можна проводити фінансові операції – виплату призових команді, зарплати гравцям, спонсорські угоди. Це все забезпечується блокчейн-мережею і смарт-контрактами.

Що сталось?

Гроші, які стартап отримав від фонду, спрямовані на “вибухове зростання проекту”.Як стверджує партнер фонду Девід Вароквір: “Всього лише за шість місяців DreamTeam побудував найдинамічніший рекрутинговий маркетплейс на планеті, більший, ніж всі інші рекрутингові платформи разом, і швидко наближається до 1 млн зареєстрованих користувачів”.

“Seed-раунд в $ 5 млн – дуже нетипова історія для українського стартапу. Наші проекти зазвичай укладаються в $ 2 млн “, – зазначає Денис Довгополий, GrowthUP Group.

У грудні минулого року компанія провела перший етап ICO, піднявши в цілому близько $ 6 млн. На квітень цього року заплановано другий етап.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають