LVIV.COM

Український стартап отримав $150 тисяч від акселератора Y Combinator

Український стартап отримав $150 тисяч від акселератора Y Combinator

Український сервіс уже запустили на американському ринку, повідомляє AIN.ua.


Що це за стартап?

AxDraft – це український стартап по створенню юридичних документів. Команда представила свій оновлений продукт – AxDraft Business, безкоштовний сервіс, який допомагає підприємцям скласти потрібний юридичний документ, наприклад, договір або акт прийому робіт.

“Ми надаємо безкоштовні документи для стартапів в США за моделлю Do-It-Yourself, оскільки не бачимо цінності в самому документі. Якщо стартап хоче отримати фолоу-ап, консультацію або аналіз коментарів контрагента за нашим контрактом – він може завантажити їх в AxDraft і ми надамо аналіз за фіксованою вартістю (з ціною ми ще експериментуємо) у співпраці з юристами, які використовують AxDraft у своїй роботі”, – розповів засновник AxDraft Business Юрій Заремба.

Стартап отримав $150 000 від американського акселератора Y Combinator. Продукт запустили у Штатах. В Україні цю модель монетизації ще не запускали – поки тестують. Контент для України орієнтований на малий бізнес і повністю безкоштовний.

Раніше стартап залучив інвестиції з оцінкою 1,33 млн євро від компанії Overkill. Тоді ж Заремба повідомив, що засновники компанії переїхали в Кремнієву долину і займаються розвитком продукту в США.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають