LVIV.COM

Український стартап для організації вечірок отримав $780 000 інвестицій

Український стартап для організації вечірок отримав $780 000 інвестицій

Засновники хочуть вкласти всі гроші у розвиток платформи: розширити штат, покращити маркетинг та впровадити нові технології, пише AIN.


Що це за стартап?

Poptop – це онлайн-платформа для планування заходів, зазвичай це сфера розваг – організація кейтерингу, трансфер, музичний супровід. Її заснували двоє українців – Євген Шестопал (CEO) і Гнат Тхорівський (CTO) у 2014 році. З 2015 року платформа вийшла на британський ринок, який зараз є для неї основним, хоч в Україні робота також продовжується. Зараз у стартапу15 співробітників і два офіси: в Києві і британському місті Ньюкасл.

В компанії працюють над збором пакетних пропозицій. Наприклад, весілля. Окремо це кілька послуг: оформлення локації, музика, трансфер, кейтеринг і т.д. Зараз клієнт замовляє все окремо. У Poptop бачать в цьому можливість заробити: повний “пакет” послуг збирають співробітники компанії і продають його разом.

Як це працює?

  • ти залишаєш на платформі запит на організацію заходу чи надання певних послуг для свята;
  • хто може – береться за виконання твого замовлення.

Всередині команди розроблений спеціальний калькулятор, який на основі введених клієнтом параметрів відразу видає ціну і якщо вона підходить – формується бронювання.

За свої послуги стартап отримує 7% від суми замовлення. Також виконавці можуть оформити  premium-підписку (платну) – так вони отримуватимуть більше замовлень.

Як стверджують засновники, платформа вже вийшла на самоокупність. Інвестиції піднімалися для більш динамічного розвитку стартапу.

У стартап вклались:

  • Спільнота ангельських інвесторів Dow Schofield Watts (понад 30 ангельських інвесторів),
  • Приватний інвестор Род Балмер,
  • Британський фонд Northstar Ventures.

Для Poptop це не перші залучені кошти. У 2017 році стартап вже привернув £ 120 000 Northstar Ventures і засновника компанії Ciklum Торбен Майгаарда. Він ще в 2015 році інвестував $ 30 000.

Зараз Poptop активно шукає людей в київський офіс стартапу. В команду потрібні розробники, продакт-менеджери, дизайнери, data-аналітики, а також люди в команду маркетингу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають