LVIV.COM

Український анімований рюкзак на Kickstarter за день зібрав 45% потрібної суми

Український анімований рюкзак на Kickstarter за день зібрав 45% потрібної суми

Рюкзак PIX так сподобався всім на Kickstarter, що за неповний день команді вдалось зібрати понад $ 15 000, пише AIN.


В чому фішка?

Найприкольніша особливість наплічника РІХ – це анімована передня сторона. Ти можеш “намалювати” на ній все, що завгодно. Можна вивести готову картинку або зробити анімацію самостійно. Для цього потрібно тільки завантажити спеціальний додаток (доступно для iOS і Android).

А ще в комплекті рюкзака є контролер, який можна причепити на кермо велосипеда. За допомогою контролера ти можеш показувати на наплічнику поворотники і стоп-сигнал.

Український анімований рюкзак на Kickstarter за день зібрав 45% потрібної суми1

Сам наплічник пошитий з нейлонової тканини, з об’ємом в 27 літрів. Він захищений від ударів і вологи, важить 900 грамів. Всередині є відділення для паперів, шнурів, блокнота, а також пенал, брелок для ключів і відділення для пляшки із водою. Відсік для ноутбука, планшета і цінних речей є за спинкою рюкзака – так, щоб доступ до них мав тільки сам власник.

Український анімований рюкзак на Kickstarter за день зібрав 45% потрібної суми1

Хто придумав?

Стартап заснували Маргарита Рімек (CEO), Сергій Ездін (CMO) та Іван Каунов (CTO). До запуску проекту команда працювала над продуктом близько двох років.

“Під час дружньої зустрічі ми заговорили про те, наскільки багатьма речами люди діляться онлайн і практично ніколи офлайн: настроєм, улюбленими речами, хобі, музикою, творчістю і так далі. І тоді прийшла ідея зробити офлайн-аксесуар, який допоміг би людям показати справжніх себе, поділитися своєю унікальністю і креативністю. Так народилася ідея анімаційного рюкзака “, – розповідає Маргарита Рімек.

Скільки коштує?

Команда планує зібрати на Kickstarter як мінімум $ 35 000. Ціна на платформі стартуватиме від $ 199. Роздрібна вартість складе $ 260. Рюкзак буде продаватися в чотирьох кольорах: сірому, рожевому, блакитному і жовтому.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають