LVIV.COM

Українські розробники створили сервіс, який покращує резюме ІТшників

Українські розробники створили сервіс, який покращує резюме ІТшників

Сервіс вдосконалює резюме так, щоб воно зацікавило працедавця, пише AIN.


Що це за сервіс?

CV Compiler – це сервіс, який за допомогою машинного навчання аналізує резюме і дає вказівки, як його покращити. Основою є поради з книги The Google Resume. Команда також проаналізувала близько мільйона технічних резюме і тисячі вакансій топових світових компаній.

Поки версія сервісу призначена для програмістів, та на перспективу планують зробити варіант і для нетехнічних спеціальностей.

Основна версія безкоштовна, працює за моделлю freemium. Користувач може безкоштовно перевірити своє резюме і отримати три поради для його покращення. Щоб мати повний пакет правок та шаблонів, потрібно обрати один із трьох платних варіантів.

Першу версію продукту запустили на Product Hunt. З моменту запуску 21 листопада сервіс отримав близько 10 000 нових користувачів. Команда вже уклала угоду із спільнотою для програмістів Metadevelopment, які купили 100 ліцензій для своїх випускників.

У найближчих планах у стартапу – розширити сервіс до більшої кількості IT-фахівців: для product- і project- менеджерів, дизайнерів, для нетехнічних професій, додати можливість аналізу LinkedIn-профілю, конвертацію свого вихідного резюме в веб-шаблон для редагування і завантаження.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають